Konferencja Inwestycji Hotelowych w Europie Środkowej, 26.04.2012 Hotel Intercontinental, Warszawa

Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) szacuje, że w 2012 roku liczba podróży międzynarodowych wzrośnie do miliarda. Padnie więc rekord. W Europie liczba ta wzrośnie o 2-4 proc. To dobre wieści dla hotelarzy. Ale w Europie Środkowej nie brakuje problemów. Wykorzystanie pokoi jest w naszym regionie niższe o 8 proc. w porównaniu     z Europą. Oprócz tego przychód na jeden pokój jest niższy o 17 euro od średniej europejskiej.Co to oznacza dla inwestorów? Na co mogą liczyć i jak będzie rozwijać się branża hotelarska w 2012 roku? Co czeka hotelarzy w Polsce oraz Europie Środkowej?

To najważniejsze pytania na jakie będziemy odpowiadać podczas 4. Konferencji Inwestycji Hotelowych w Europie Środkowej.


Dodatkowo rozważać będziemy nad tym, czy condohotele mają szansę na sukces, czy czeka ich wyboista droga? Czy franczyza się opłaca – czy lepiej działać pod własną marką, czy międzynarodowej sieci hotelowej? Czym różni się zarządzanie od dzierżawy? Jak znaleźć profesjonalistów do prowadzenia hotelu? Jak optymalnie zaplanować projekt obiektu hotelarskiego i czy rzeczywiście dobry projekt to 50% sukcesu? I wreszcie gdzie szukać finansowania na inwestycje hotelarskie?


Aktualny program konferencji na :

http://www.eurobuildcee.com/HotelInvestment2012/language_pl

Do dnia 13 kwietnia oferujemy specjalna zniżkę na hasło IGHP.

W celu rezerwacji biletu lub uzyskania informacji nt. możliwości reklamowych oraz innych form promocji proszę o kontakt: T. +48 22 356 25 00, E. eurobuild@eurobuildcee.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *