Butikowy Dwór Sieraków

XIX-wieczny Dwór Sieraków to otwierany właśnie butikowy obiekt o standardzie 4-gwiazdkowym z restauracją–winiarnią i klasycznymi wnętrzami w stylu angielskim zlokalizowany pod Wieliczką. Otoczony jest czterema hektarami oryginalnego parku. Obiekt po czterech latach prac został powiększony i odnowiony, aby zapewnić możliwość organizacji spotkań biznesowych, konferencji, a także wystawnych przyjęć.

W zabytkowych wnętrzach urządzono 14 pokoi i jeden apartament. Z końcem 2012 roku hotel poszerzy swoją ofertę o kolejne 14 pokoi, udostępniając tym samym ponad 50 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje urządzone będą w tradycyjnym stylu oraz posiadać wszelkie nowoczesne udogodnienia. W winiarni organizowane będą szkolenia i degustacje alkoholi organizowane przy współpracy z firmą Dom Wina. W zabytkowej piwnicy urządzono małe SPA wyposażone w fińską saunę i beczkę do kąpieli w wielickiej soli. Dwie sale konferencyjne oferują łącznie ponad 150 mkw


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.