Hilton Gdańsk najlepszym hotelem sieci w Europie

Hilton Gdańsk został laureatem prestiżowej nagrody przyznawanej co roku przez sieć Hilton Worldwide najlepszym hotelom – 2011 HILTON BRAND AWARD OF EXCELLENCE – za najlepszy hotel sieci Hilton w Europie. Nagroda Doskonałości 2011 jest przyznawana hotelom marki Hilton na całym świecie w dowód za najlepsze wyniki, pasję oraz wkład w rozwój samego hotelu oraz całej sieci. Hilton Gdańsk już po raz kolejny został doceniony za wysoką jakość (jest m.in. laureatem IV edycji konkursu „Hotel z Pomysłem 2010”). Na wybór zwycięzcy w tym konkursie miały wpływ cztery czynniki: poziom obsługi, przywiązanie gości do marki, ogólne wrażenie oraz czystość hotelu.

 O wynikach zdecydowali sami goście hotelu poprzez wypełnienie wysłanych mailowo ankiet oraz anonimowi przedstawiciele marki, tzw. „mistery shopper”, odwiedzający regularnie hotele sieci Hilton w celu przeprowadzenia oceny oraz zadbania o najwyższy, wzorcowy dla hoteli Hilton, standard usług. Hilton Gdańsk został oficjalnie otwarty w czerwcu 2010 roku. W niespełna rok stał się jednym z najbardziej utytułowanych hoteli w kraju i poza jego granicami. Został uznany za najlepszy projekt hotelowy roku w Europie Środkowej i Wschodniej (CEEQA przy współpracy z „Financial Times”) oraz wybrany najlepszym hotelem w Polsce w rankingu Insiders’ Select 2011. Ukoronowaniem tych i innych osiągnięć było wręczenie nagrody za najlepsze działania marketingowe i promocyjne w sieci Hilton w Europie na światowym kongresie dyrektorów generalnych sieci Hilton w Istambule w marcu 2011. W listopadzie 2011 r. podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Netmedia S.A. w Warszawie, Hilton Gdańsk został wiceliderem w kategorii

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.