Akademia Inwestycji Hotelarskich na Śląsku

Piąte spotkanie uczestników Akademii Inwestycji Hotelarskich zorganizowanej przez Akademię Hotelarza odbyło się 2 lutego br. w hotelu Monopol w Katowicach. W całodniowym szkoleniu wzięły udział 24 osoby, głównie z terenu Górnego Śląska.

Słuchaczami byli w większości właściciele obiektów noclegowych i menedżerowie. Do uczestnictwa w szkoleniu skłoniła ich chęć uzupełnienia wiedzy z zakresu potencjalnych możliwości finansowania projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwania środków na budowę lub rozbudowę obiektów z funduszy unijnych. Ze szczególnym zainteresowaniem, o czym słuchacze wspominali w ankietach, odebrano wykład o prawnych aspektach działania hoteli oraz obowiązkach wynikających z przepisów dotyczących ich kategoryzacji.
Interesujące były również wykłady przedstawicieli firm patronującym naszej Akademii: towarzystwa ubezpieczeniowego Signal Iduna oraz spółek Roca, Martech, Polontex i Data-Soft.
Na kolejne spotkanie z AIH zapraszamy do Hotelu Łazienkowskiego w Warszawie 22 marca. W gronie sponsorów tej edycji znajdą się również Majkut deesign i SanArt

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *