I Międzynarodowa Konferencja Hotelarska

W warszawskim hotelu Marriott by Courtyard 27 marca odbyła się, zorganizowana przez miesięcznik Hotelarz i firmę Concierge Polska, I Międzynarodowa Konferencja Hotelarska „Gościnność w XXI w.” Uczestniczyło w niej ponad 70 hotelarzy z całej Polski.


 
- Jestem zaszczycona mogąc powitać na konferencji tylu przedstawicieli hoteli z całej Polski, zaproszonych gości oraz prelegentów. Świadczy to o tym, że nasz rynek hotelarski rozwija się – i chce się nadal rozwijać - nie tylko pod względem wielkości bazy, ale również jakości świadczonych usług – powiedziała Joanna Waszkiewicz, dyrektor zarządzający Wydawnictwa ProMedia, wydawcy „Hotelarza”, otwierając konferencję.
 
 
W pierwszej części konferencji dr Marta Kuniszyk, dyrektor działu rozwoju Grupy Hotelowej Orbis przedstawiła wyniki operacyjne polskich hoteli na tle Europy oraz perspektywy polskiego rynku w latach 2007 – 2012.
 

Michel Muszyński, dyrektor Francuskiego Instytutu Zarządzania omówił związek między jakością obsługi gości a wynikami finansowymi hotelu. Uczestnicy konferencji z pewnym zdumieniem usłyszeli od Muszyńskiego, że po osiągnięciu pewnego poziomu usług nie opłaca się już inwestować w zwiększanie zatrudnienia, ponieważ takie inwestycje zaczynają przynosić straty.
 
Drugą część I Międzynarodowej Konferencji Hotelarskiej „Gościnność w XXI wieku” – wypełni
[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *