Trzeci Best Western w Warszawie

Do sieci Best Western dołączył 3-gwiazdkowy hotel Poleczki w Warszawie z 24 pokojami. To trzeci obiekt Best Western w Warszawie i 12 w Polsce. Sieć prowadzi rozmowy z ponad 20 kolejnymi obiektami. Chce też w tym roku wprowadzić do Polski swoją nową markę BW Plus oraz wejść w segment hoteli SPA.

 

W ostatnim czasie hotel Poleczki przeszedł gruntowną modernizację, której koszt wyniósł ponad 7 mln zł. Proces ten objął odnowę istniejącego obiektu oraz dobudowanie nowych pokoi hotelowych i ich wyposażenie, aby spełnić międzynarodowe wymogi Best Western. – Współpraca z międzynarodowym partnerem daje nam nie tylko możliwość dotarcia do szerszej grupy klientów, ale też podniesienia prestiżu naszego obiektu. Z uwagi na zbliżające się Euro 2012 był to dla nas idealny moment na ten krok – mówi Bohdan Wasilewski, dyrektor Instytutu Psychosomatycznego, do którego należy obiekt. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w indywidualnie sterowaną klimatyzacją, dostęp do internetu oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

 

Hotel położony przy Służewieckim Torze Wyścigów Konnych, w pobliżu powstającego największego w Polsce centrum biurowego Poleczki Business Park, oferuje też trzy sale konferencyjne, dużą salę bankietową, restaurację oraz strzeżony parking na 150 aut. – W 2011 r. niemal podwoiliśmy liczbę hoteli należących do sieci, dzięki czemu łączna liczba pokoi zwiększyła się z 917 do 1289, co stanowi 41-procentowy wzrost. Wyniki sprzedaży z rezerwacji dokonanych przez stronę www.bestwestern.pl wzrosły o 131 proc. – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. – Sieć planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Mamy w planach otwarcie hoteli m. in. w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i Bydgoszczy. Jeszcze w tym roku planujemy także wprowadzenie na rynek kolejnej marki naszej sieci, Best Western Plus i do końca pierwszego kwartału 2013 r. chcemy otworzyć przynajmniej trzy nowe hotele pod tym brandem. Mamy zamiar rozwinąć też segment hoteli typu SPA, na które zaobserwowaliśmy rosnące zapotrzebowanie. Best Western Plus to marka pozycjonowana między 3-gwiazdkowymi Best Western, a 4-gwiazdkowymi Best Western Premium, które działają obecnie w Krakowie i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.