Armani w Mediolanie

Armani Hotel Milano drugi po działającym w najwyższym budynku świata Burj Khalifa w Dubaju, hotel sieci Armani Hotels & Resorts, otwarty został w Mediolanie. Oferuje 95 pokoi, od 45-metrowych Armani Deluxe Rooms po Armani Presidential Suites o powierzchni 200 mkw. na dwóch poziomach.


Każda łazienka posiada kabinę prysznicową wyposażoną w lustra weneckie. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne ulokowane są na siódmym i ósmym piętrze, tworząc szklany „kapelusz” budynku i oferując panoramiczne widoki na miasto. Na siódmym piętrze działa Armani/Ristorante, gdzie serwowana jest tradycyjna, włoska kuchnia, a Armani/Lounge z bambusowym barem przeznaczony jest na mniej formalne posiłki, popołudniową herbatę lub drinka przed kolacją. Na ósmym piętrze znajduje się Armani/SPA z sześcioma gabinetami zabiegowymi, apartamentem dla par, siłownią i basenem. Przez całą dobę dostępny jest Armani/Business Center, która dysponuje prywatną salą konferencyjną, dwoma salam typu boardroom i oddzielną kuchnię. Kolejny hotel sieci Armani otwarty ma być w Londynie w dzielnicy Knightsbridge. Kolejne obiekty planowane są w Marakeszu, Nowym Jorku i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Armani w Mediolanie

  1. Armenia w Mediolanie?! Nigdy w życiu!
    Pozdrowienia z hotelu Magda.
    Wciąż trzymamy się na pozycjach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.