Mövenpick zmienia nazwę w Chinach

Szwajcarska sieć hotelarska Mövenpick Hotels & Resorts ogłosiła, że działać będzie w Chinach pod nazwą Rui Xiang, co oznacza „przynosi ci radość i szczęście ze szwajcarską jakością”.  
Nowa identyfikacja została stworzono we współpracy z międzynarodową agencją Interbrand, specjalizującą się w kreowaniu marek, po intensywnych badaniach konsumentów w Hong Kongu, Pekinie i Szanghaju. Mövenpick pracuje obecnie nad wprowadzeniem trzech hoteli w Chinach. „Duże miasta w Chinach są nasycone markami hotelowymi, a wielu chińskich inwestorów odkrywa, że oferujemy szwajcarski powiew świeżego powietrza powiedział Jean Gabriel Peres, prezes Mövenpick. – Nasza marka podkreśla szwajcarskie wartości, takie jak niezawodność i jakość, ale oferuje również ciepłe i ludzkie podejście, które może być atrakcyjne dla Chińczyków, chcących bardziej ludzkiej alternatywy dla anonimowych, wielkich, wielonarodowych

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.