Hotele Hemingway

Hemingway Ltd, spółka należąca do spadkobierców Ernesta Hemingway’a, podpisała umowę licencyjną z firmą Trust Hospitality z Florydy, dotyczącą wprowadzenia na rynek marki Hemingway Hotels & Resorts, nawiązującej do życia i twórczości pisarza.

 


– Na razie oceniamy potencjalne lokalizacje. Hotele Hemingway mają dostarczać podróżnym doświadczenie prawdziwej przygody przez połączenie unikalnego noclegu z możliwością aktywności fizycznej, rozrywki i poziomem usług luksusowego hotelu – powiedział Tuckey Devlin, prezes Hemingway Hotels & Resorts. Żeby móc posługiwać się nazwą Hemingway, nieruchomość musi znajdować się w regionie, który ma związek z pisarzem, jego twórczością lub stylem życia. Musi posiadać bar, restaurację, usługi SPA i spełniać standardy hotelu minimum 4-gwiazdkowego, ale oferować duże, ponadstandardowe pokoje i apartamenty. Nowo budowane obiekty będę projektowane według wytycznych architektów sieci Hemingway, a już istniejące będą się musiały do nich

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *