Na EuroGastro 2007 więcej gastronomii

W dniach 22 - 24 marca w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyły się XI Targi EuroGastro, jedna z wiodących w kraju imprez wystawienniczych dla branży HoReCa i pokrewnych.
Podczas tegorocznej edycji swoje produkty zaprezentowało 260 wystawców z 8 państw, czyli o ok. 30. więcej niż przed rokiem.


Na targach można było zapoznać się z ofertą producentów i dostawców sprzętu, mebli i wyposażenia lokali gastronomicznych i hoteli, żywności, akcesoriów i systemów informatycznych, a także urządzeń i produktów spożywczych branży kawowo-barmańskiej oraz cukierniczo-piekarniczej.

Targi, podobnie jak w ubiegłym roku, zostały zdominowane przez dostawców wyposażenia oraz produktów dla gastronomii. Imprezie towarzyszyły liczne prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy i konkursy. W konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki I miejsce zdobyła m.in. firma LSI Software za zintegrowany system wspomagania produkcji i powiadamiania w lokalach gastronomicznych.

W zeszłym roku spółka zdobyła to samo wyróżnienie za system centralnego zarządzania siecią restauracji.

Jak co roku na targach EuroGastro odbyły się eliminacje SCAE Mistrzostw Polski Barista 2007 organizowane przez firmę Apro Trade oraz konkurs witryn cukierniczych o Cukierniczy Puchar "Najlepszy z Najlepszych".Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *