Le Club Accorhotels uruchamia na Facebooku innowacyjną aplikację: „Lista Gości”

Aplikacja zostanie uruchomiona przy okazji startu oferty “Hotel Super Sale” (Szalone Ceny) ze zniżkami na pobyty hotelowe nawet do 50%* obowiązującymi w ponad 1300 hotelach na całym świecie.


Le Club Accorhotels, program lojalnościowy sieci Accor, oferuje jego członkom innowacyjną aplikację na Facebooku: „Listę Gości”. Aplikacja ta pozwala przynależącym do niego osobom na zaproszenie swoich przyjaciół z portalu do programu i daje  im możliwość skorzystania z ekskluzywnych ofert przeznaczonych wyłącznie dla członków Le Club Accorhotels.

 

Użytkownicy aplikacji zdobywają dodatkowe punkty za każdego zaproszonego do niej znajomego, który dołączy do programu i zarezerwuje pobyt w hotelu Accor. „Lista Gości” będzie aktywna
w okresie obowiązywania każdej ekskluzywnej oferty przeznaczonej wyłącznie dla członków programu.

 

Wykorzystując nowe narzędzie tzw. marketingu „wirusowego” do promowania swoich ofert, Accor kontynuuje wdrażanie innowacyjnych i rozrywkowych aplikacji podnoszących atrakcyjność programu lojalnościowego Grupy. Na początku tego roku Grupa Accor wdrożyła już aplikację Places by Le Club Accorhotels, która stała się społecznościowym przedłużeniem programu na Facebooku.

 

Jean-Luc Chrétien, Wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż, dystrybucję i program lojalnościowy, wyjaśnia: „Poszerzenie naszej obecności w portalach społecznościowych,  serwis rezerwacji online Accorhotels.com oraz aplikacje na telefony komórkowe stanowią główne ogniskowe realizowanej strategii sprzedaży i marketingu. Umożliwiają nam również lepsze dopasowanie do potrzeb  klientów,” dodaje także „Naszym celem dla kanałów cyfrowych i dla programu Le Club Accorhotels jest wytworzenie bliskiej relacji z klientami poprzez zwiększenie wzajemnej interaktywności. „Lista Gości” została zaprojektowana właśnie według tego założenia.”

 

Aplikacja będzie dostępna razem z ofertą “Hotel Super Sale” (Szalone Ceny) na stronie Accorhotels.com Aby skorzystać z oferty należy między 19 a 22 czerwca zarezerwować pobyt
w okresie od 6 lipca do 2 września. W ofercie bierze udział 1300 hoteli na całym świecie, należących do marek: Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis
i all seasons/ibis Styles.

 

Członkowie Le Club Accorhotels mieli możliwość wcześniejszej rezerwacji pobytów w ramach ekskluzywnej, 2-dniowej przedsprzedaży. W  hotelach czekają na nich specjalne, 50% zniżki.

 

Pełna lista hoteli biorących udział w ofercie jest dostępna na www.accorhotels.com/supersale


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.