Holiday Inn ruszy z początkiem czerwca

Hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie przyjmie gości 1 czerwca. Do dyspozycji gości przygotowano 148 pokoi, w tym 3 apartamenty i 20 pokoi o podwyższonym standardzie. Część konferencyjna hotelu, a właściwie centrum hotelowo-konferencyjno-rekreacyjne o łącznej powierzchni 803 mkw. składa się z 11 klimatyzowanych, przestronnych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić do 700 osób.

Na 11 hektarach powierzchni wokół hotelu znajduje się pole golfowe i driving range, korty tenisowe oraz boisko. Natomiast budynek hotelowy mieści centrum SPA pod szyldem znanej marki kosmetycznej Thalgo, basen z jacuzzi, sauny i siłownię. Mocną stroną hotelu będzie część gastronomiczna - na parterze budynku znajdować się będzie restauracja Luna Sol oferująca kuchnię międzynarodową, kawiarnia oraz 2 bary i Domek Grillowy.

Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną PRC, która projektowała również adaptację budynku hotelu warszawskiego La Regina. Hotel jest zarządzany przez spółkę Aquila Hotel Józefów, powołaną przez firmę inwestorską Aquila Park, której prezesem jest Marcin Górzyński.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *