Gdańsk: Arena przy Arenie

8 czerwca, w dniu rozpoczęcia Euro 2012, w Gdańsku ruszył 2-gwiazdkowy hotel Arena, zlokalizowany 300 metrów od stadionu piłkarskiego PGE Arena. W hotelu znalazło się 66 pokoi i część konferencyjna. Elewacja hotelu nawiązuje do stojącego nieopodal stadionu.


– Było dla nas oczywiste, że hotel musi się wpisać w otoczenie, choć dla niektórych ta elewacja jest kontrowersyjna. Ale decydując się na inwestycję, kierowaliśmy się nie tylko sąsiedztwem stadionu – powiedział w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl Maciej Dobrowolski, współwłaściciel hotelu Arena. – Mistrzostwa to tylko miesiąc, a nasz hotel bardziej kierujemy do klientów biznesowych, którzy będą przyjeżdżać na targi do Amber Expo czy do ludzi z branży stoczniowej. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz darmowy, bezprzewodowy internet i telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, które oferowane są za dodatkową opłatą. Śniadanie serwowane jest w restauracji. Zimne i gorące napoje dostępne są w barze. W obiekcie znajdą się dwie małe sale konferencyjne. Nie brakuje również przestronnego bezpłatnego parkingu dla samochodów i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *