Luxor w Lublinie

Pod koniec czerwca w Lublinie ruszyć ma 3-gwiazdkowy hotel Luxor, początkowo z 24 pokojami, a docelowo do końca roku ma mieć ich 44. Obiekt położony jest przy Alei Warszawskiej w Lublinie, na trasie wylotowej do stolicy.
Trzygwiazdkowy hotel nastawiony będzie przede wszystkim na klienta biznesowego, który przyjeżdża do Lublina w interesach oraz na organizację przyjęć weselnych i rodzinnych. Obiekt będzie dysponował salą bankietową na 300 osób oraz dwoma mniejszymi na 50 i 30 osób. Parking przy hotelu został zaprojektowany na 100 miejsc. Hotelowa restauracja dysponuje 250 mkw

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Luxor w Lublinie

  1. Byłam i szczerze polecam! Hotel już z zewnątrz prezentuje się bardzo elegancko. Wnętrza są piękne, urządzone z klasą, bez zbędnego przepychu. jednak na mnie największe wrażenie zrobiła restauracja. Obsługa i wystrój na 6+. A jedzenie palce lizać, na obiad zamówiłam sobie pierś z gęsi z brokułami i grzybami, było przepyszne i porcja w sam raz, aby się najeść.

  2. Hotel bardzo komfortowy, pokoje urządzone funkcjonalnie i estetycznie. Warto skorzystać z oferty restauracji, która mieści się w hotelu – podają pyszne dania a szef kuchni to zwycięzca kulinarnego pucharu Polski, który naprawdę serwuje wspaniałe (także wizualnie) posiłki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.