W CZERWCU RUSZYŁY TEŻ

hotel Sobienie…


Zlokalizowany pod Warszawą 4-gwiazdkowy hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club został otwarty dla gości. Obiekt oferuje obecnie 123 miejsc noclegowych, zaplecze konferencyjne oraz gastronomiczne w postaci restauracji i kawiarni. Więcej pisaliśmy o nim w marcowym wydaniu „Hotelarza”. Na początku hotel oferuje 48 pokoi w Pałacu i 13 w obiekcie na polu golfowym, sześć sal konferencyjnych, największą na ponad 200 osób oraz basen, jacuzzi, sauny, solarium oraz Wellness & SPA z gabinetami odnowy biologicznej i masażu. We wrześniu oddane ma być kolejnych 34 miejsc noclegowych oraz duża sala, która jednorazowo może przyjąć nawet 600 osób. Na terenie kompleksu znajduje się pole golfowe, duży park oraz lądowisko dla małych samolotów.


Kompleks położony jest w 9-hektarowym parku. Hotel Sobienie Królewskie został odbudowany i odrestaurowany z wzniesionego w połowie XIX wieku Pałacu, rezydencji rodziny Jezierskich. Pałac został połączony szklanym holem z głównym budynkiem hotelowym, który dysponować ma 42 pokojami. Na kompleks składa się również adaptowana dawna wozownia, w której znajduje się 14 pokoi oraz dwa 3-pokojowe apartamenty.

…Grand Cru w Gdańsku…Na Starym Mieście w Gdańsku otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Grand Cru z 50 pokojami. To kolejny obiekt należący do sieci Dobry Hotel firmy GSH Mięczkowski. Więcej o nowym hotelu pisaliśmy w marcowym „Hotelarzu”. W ceglanych ścianach tego butikowego hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne, mogące pomieścić do 100 osób, a w podziemiach restauracja na 60 osób z rozbudowaną kartą win. Hotel oferuje też zaplecze rekreacyjne, składające się z sauny i salki fitness oraz parking.… Kazimierski Dwór

W Janowcu k. Kazimierza Dolnego ruszył 3-gwiazdkowy hotel Kazimierski Zdrój SPA & Wellness z 22 pokojami i strefą Wellness & SPA o pow. 350 mkw. Więcej pisaliśmy o nim w wydaniu „Hotelarza” nr 3/2012. Hotel oferuje też część restauracyjną na 120 miejsc i dwie sale konferencyjne łącznie na 100 osób. Usytuowany jest u zbocza góry Zamkowej z widokiem na panoramę doliny Wisły i Kazimierski Park Krajobrazowy. Otacza go stworzony w ramach inwestycji park leśny z pijalnią wody mineralnej i wiatą grillową z tarasem widokowym, która ma pełnić funkcję letniej restauracji. Właścicielem obiektu jest warszawska agencja aktorska dla dzieci Andy Max. Szacunkowy koszt wybudowania hotelu wynosi 7,7 mln zł, z czego ok. 2 mln zł pochodziło ze środków UE.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.