Nowe hotele w Polish Prestige Hotels

Dwa nowe obiekty hotelowe dołączyły do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts. Pierwszym z nich jest hotel Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego, a drugim Mazurskie Siedlisko Kruklin. Hotel Krasicki należący do Grupy Anders Andrzeja Dowgiałły otwarty został w ubiegłym roku i uznawany jest za jeden z najlepszych hoteli w Polsce. Oferuje pokoje i apartamenty nawiązujące stylistyką do gotyckiej i renesansowej historii obiektu.

 

Ich nazwy przypominają znamienitych gości lidzbarskiego zamku: króla Leszczyńskiego, Zygmunta III Wazę, Jana Zygmunta Hohenzollerna czy cara Pawła I Romanowa. Obiekt składa się z 122 pokoi. Do dyspozycji gości są m.in.: Biblioteka Cafe z obszernym księgozbiorem, obserwatorium astronomiczne, taras widokowy, SPA & Wellness, restauracja, sala klubowa i winiarnia. Z kolei Mazurskie Siedlisko Kruklin, położone w pięknym otoczeniu, oprócz bogatej gamy pokoi i apartamentów oferuje również wiele atrakcji turystyczno-rekreacyjnych. Należą do nich: zarybiony staw z pomostem oraz sprzętem wędkarskim, łódź, rowery, wyspa z miejscem na ognisko, grillowa weranda, wędzarnia czy zewnętrzne jacuzzi w szklanej kapsule. Polish Prestige Hotels & Resorts to fundacja zrzeszająca ok. 40 hoteli i obiektów hotelowych w całym kraju. Program marketingowy został utworzony w 1997 r. W tym roku do porozumienia dołączyły wcześniej: 4-gwiazdkowe hotele Podkowa z Siewierza (woj. śląskie) i Solar SPA ze Szczawnicy oraz 3-gwiazdkowy Novum z Niepołomic (oba w woj


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *