Nowszy Diament Katowice

3-gwiazdkowy hotel Diament mieszczący się w ścisłym centrum Katowic przeszedł znaczącą metamorfozę. Nowoczesny design, klimatyzacja w każdym pokoju czy zestawy wypoczynkowe to tylko niektóre z wprowadzonych udogodnień. Największe zmiany wprowadzono w pokojach. Wyposażono je w klimatyzację, telewizory LCD oraz nowe, funkcjonalne meble.

  

W każdym z nich czeka zestaw powitalny w postaci kawy, herbaty oraz wody mineralnej. Dotychczasowy wystrój zastąpiony został przez nowoczesną aranżację, mającą stwarzać przyjazny i przytulny klimat. Hotel oferuje także dodatkowe udogodnienia. Na życzenie gości do pokoju dostarczane są akcesoria takie jak szlafrok i pantofle oraz świeże owoce, słodkości czy wino. Ponadto wprowadzone zostały usługi room service, pozwalające na zamawianie posiłków w godzinach nocnych. Z okazji nowej odsłony hotelu przygotowano promocję – do końca czerwca do każdej rezerwacji. Do sieci Hotele Diament należy osiem obiektów, głównie w woj. śląskim oraz jeden we

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.