Superbrands dla hoteli SPA Dr Irena Eris

25 maja przedstawiciele najsilniejszych marek na polskim rynku po raz szósty odebrali statuetki Superbrands. Wśród laureatów znalazły się także marki związane z podróżami i wypoczynkiem. The Superbrands Ltd. to międzynarodowa organizacja nagradzająca marki, które wypracowały najmocniejszą pozycję w swojej branży. Nagroda Superbrands jest przyznawana przez ekspercki zespół tworzący Radę Marek.

 

Do Klubu Silnych Marek po raz drugi wybrano Hotel SPA Dr Irena Eris, jako markę i jako jedyny hotel. – To co wyróżnia obydwa hotele – Wzgórza Dylewskie k. Ostródy i w Krynicy-Zdroju, to nie tylko luksusowe wyposażenie i bogata oferta dostosowana do indywidualnych upodobań gości, ale również bardzo wysoki poziom serwisu – powiedziała Katarzyna Szymkiewicz, konsultant PR. Korzystając z doświadczenia w tworzeniu sieci Kosmetycznych Instytutów Irena Eris stworzyła własną, unikalną na rynku polskim koncepcję obiektu SPA, na który składa się doskonale przygotowane zaplecze, bogata oferta i najwyższa jakość usług. Szczególnie wyróżnia się część z gabinetami do zabiegów na twarz i ciało oraz duże i nowoczesne Centrum SPA złożone z basenów, kompleksu saun i jacuzzi oraz sal do ćwiczeń fizycznych. Superbrands to kolejne, obok certyfikatu Premium Quality przyznanego przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness, tak znaczące wyróżnienie jakie otrzymały Hotele SPA Dr Irena Eris. Oba są też członkiem międzynarodowej organizacji International SPA


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *