Moda, światło i design – czyli 5. urodziny andel’s Hotel Cracow

andel’s Hotel Cracow to hotel związany ze światem mody i designu, dlatego swoje 5. urodziny obchodził pod hasłem „Fashion, Light & Design”. Galę urodzinową, która odbyła się 6 lipca, poprowadziła Joanna Horodyńska. Atrakcją wieczoru był pierwszy w Krakowie pokaz mody MMC Studio oraz projekt modowy inspirowany designem hotelu. 5 lat temu na placu przy Dworcu Głównym i Galerii Krakowskiej pojawił się andel’s Hotel Cracow – designerski budynek będący odzwierciedleniem założeń architektonicznego projektu Nowe Miasto.

Dziś andel’s Hotel Cracow jest jedną z wizytówek Krakowa oraz najmodniejszym i jednym z najlepszych hoteli w Polsce. „Taki status zobowiązuje, dlatego urodziny andel’sa odbywają się pod hasłem „Fashion, Light & Design”. Nasza innowacyjność i nowoczesny image, który wykracza poza standardową definicję hotelu, znajdzie odzwierciedlenie również w urodzinowych wydarzeniach” – podkreślała Elżbieta Pniewska, General Manager andel’s i Chopin HotelCracow tuż przed galą 6 lipca. Wzięło w niej udział 250 osób ze świata biznesu, m.in. Vienna International Hotelmanagement AG – zarządcy hotelu i Warimpex – jego inwestora, jak również show-biznesu, m.in. Agnieszka Korzeniowska i Joanna Horodyńska. Wśród partnerów wydarzenia znalazły się m.in. Sephora, Wyborowa czy magazyny Party i Flesz.

 

Po pierwsze moda i design


Moda i design były w centrum urodzinowego wieczoru w andel’s Cracow. Emocje rozgrzał artystyczny projekt studentek Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej z pogranicza wzornictwa, architektury i mody. Kolekcja nietypowych kreacji z elementami świetlnymi została zainspirowana designem hotelu andel’s i wykonana specjalnie na urodziny hotelu. W 20 prezentowanych strojach odnajdujemy odwołania do bryły hotelu, loga andel's, wirujących schodów, kolorystyki i gry świateł we wnętrzach. Inicjatorką projektu jest prodziekan arch. Hanna Michalak.

 

Punktem kulminacyjnym wieczoru był zaś pierwszy w Krakowie pokaz kolekcji MMC Studio – łódzkiego duetu projektanckiego, który pojawia się na najważniejszych imprezach związanych z modą, m.in. w Nowym Jorku, Moskwie czy Madrycie. Ich kolekcję można regularnie oglądać na Fashion Week Poland, którego partnerem jest andel's Hotel Łódź. Ilona Majer i Rafał Michalak stworzyli własny, charakterystyczny styl nonszalanckiego, ekskluzywnego minimalizmu, zamkniętego w ultranowoczesnej tkaninie. Ubrania z ich kolekcji pojawiają się w sesjach Twojego Stylu, Elle, Vivy, Pani czy Gali. Hanna Lis w sesji okładkowej najnowszej Gali jest ubrana właśnie w sukienkę MMC. Kreacje duetu noszą osoby ze świata mody, filmu, muzyki, m.in. Aneta Kręglicka, Magdalena Vienna International Hotels & Resorts Poland c/o LIM Centre, PL-00697 Warsaw, Al. Jerozolimskie 65/79, Tel: +48-22 630 59 06, Fax: +48-22-630 59 05, www.vi-hotels.com Cielecka, Małgorzata Bela, Kinga Rusin, Magda Mołek czy Joanna Horodyńska, która nie tylko prowadziła imprezę andel'sa, ale również zaprezentowała jedną z kreacji MMC na wybiegu.

 

Po drugie światło i muzyka


Czystość formy, światło i ekskluzywne materiały to również cechy rozpoznawcze designu andel’s Hotel Cracow. W połączeniu z nowoczesną oprawą audiowizualną wnętrza hotelu i jego centrum konferencyjnego zamieniły się elektryzujące atelier wizualnych, smakowych i muzycznych emocji. Do atrakcji wieczoru należała również uczta kulinarna, przygotowana wspólnie przez szefów kuchni polskich design hoteli Vienna International: angelo Katowice, andel’s Łódź, Chopin Cracow i oczywiście andel’s Cracow. Restauracja Delight, w której się odbyła, była również ucztą dla oka. Muzycznie czas umilał DJ Robert Jastrzębski, a zespół Fun Fire rozkręcił zabawę taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.