Hotel Młyn Klekotki z nowym General Managerem

Irmina Wróbel objęła funkcję General Managera Hotelu Młyn Klekotki oraz Klekotki Sento Spa.

W ramach swoich obowiązków Irmina Wróbel odpowiada za zarządzanie Hotelem, strategię sprzedażową oraz komunikację wewnętrzną. Dodatkowo sprawuje nadzór nad realizacją projektu Klekotki Sento Spa - nowego obiektu na terenie Hotelu, unikalnego w Europie i pierwszego w Polsce Spa utrzymanego w duchu i stylistyce japońskiej. Miejsce charakteryzują nowoczesne wnętrza oraz unikalna propozycja rytuałów zgodna z duchem tradycyjnej filozofii japońskiego Sento. Otwarcie Klekotki Sento Spa zaplanowane jest na przełomie sierpnia i września br.

 

Irmina Wróbel posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej pracując dla Hotelu Marriott w Warszawie oraz pełniąc stanowisko Dyrektora Generalnego Pałacu Łochów Centrum Konferencyjno–Wypoczynkowego. Do zadań Irminy Wróbel należy między innymi zarządzanie finansami, planowanie oraz realizacja wydarzeń specjalnych, nadzór oraz szkolenie pracowników.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *