Najlepszymi gośćmi są Japończycy

Hotelarze ponownie uznali Japończyków za najlepszych gości hotelowych. Zwycięstwo turystów
z Japonii, uznawanych za uprzejmych, mało hałaśliwych i zdyscyplinowanych, było bezdyskusyjne - Amerykanie, zajmujący drugie miejsce w kategorii generalnej, uzyskali o jedną trzecią punktów mniej. W opublikowanym przez Expedia raporcie "2007 Best Tourist League" trzecie miejsce przypadło Szwajcarom za ich spokój
i stosowanie się do zasad.
W samej końcówce rankingu znaleźli się Brytyjczycy, którzy tak dopiekli hotelarzom w swoim własnym kraju,
że ci wyżej cenią sobie "nawet Niemców". Hotelarze zarzucają Brytyjczykom, że są brudni, hałaśliwi
i niesubordynowani. Słabo też u nich
z napiwkami.Hotelarze ponownie uznali Japończyków za najlepszych gości hotelowych. Zwycięstwo turystów z Japonii, uznawanych za uprzejmych, mało hałaśliwych i zdyscyplinowanych, było bezdyskusyjne - Amerykanie, zajmujący drugie miejsce w kategorii generalnej, uzyskali o jedną trzecią punktów mniej. W opublikowanym przez Expedia raporcie "2007 Best Tourist League" trzecie miejsce przypadło Szwajcarom za ich spokój i stosowanie się do zasad. W samej końcówce rankingu znaleźli się Brytyjczycy, którzy tak dopiekli hotelarzom w swoim własnym kraju, że ci wyżej cenią sobie "nawet Niemców". Hotelarze zarzucają Brytyjczykom, że są brudni, hałaśliwi i niesubordynowani. Słabo też u nich z napiwkami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *