Kompleksowe wyposażenie hoteli i gastronomii z CAUSA HORECA

Przy wyborze hotelu jak i lokalu gastronomicznego dużą rolę odgrywają szczegóły czyli ich odpowiednie wyposażenie i przystosowanie do naszych potrzeb. Wyposażenie hotelu to nie tylko łóżka i meble ale także sprzęty potrzebne w salach konferencyjnych, restauracjach, barach i SPA. Analogicznie wyposażenie lokalu gastronomicznego to nie tylko krzesła i stoły ale także urządzenia zaplecza kuchennego oraz baru w tym nakryć stołowych łącznie z obrusami, serwetkami, moltonami i wielu innymi niezbędnymi akcesoriami. Odpowiednie wyposażenie hoteli i gastronomii to kosztowny wydatek przed którym warto się dobrze zastanowić i rozplanować wszystko także aby nie przecenić własnych potrzeb jak i możliwości ekonomicznych.

 

Istnieje wiele firm, które prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych technologii rozszerzając swoją ofertę aby zaspokoić potrzeby i ambicje swoich klientów lecz niewiele jest firm, które mogą kompleksowo wyposażyć cały obiekt. CAUSA HORECA sp. z o.o. to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując kompletne wyposażenie hoteli i gastronomii zapewniając inwestorom w ramach swojej oferty bezpłatne doradztwo w celu uzyskania efektu oczekiwanej stylistyki pod kątem konkretnego obiektu. Nie trzeba zatem dużo szukać aby znaleźć wszystko czego potrzeba do naszej inwestycji zarówno w aspekcie aktualnych trendów, jak i możliwości cenowych albowiem Firma ma ogromne – ponad 20-letnie – doświadczenie wyposażania obiektów hotelowo-gastronomicznych na terenie całego kraju.


CAUSA HORECA to polski dystrybutor sprzętu na wyposażenie obiektów  hotelowych i gastronomicznych od 1991 roku. Firma oferuje niezwykle szeroką gamę sprzętu najwyższej jakości wyprodukowaną oryginalnie w krajach Unii Europejskiej, USA i Australii oferując ekonomiczny cenowo sprzęt dla całej branży hotelowo-gastronomicznej; oferta obejmuje m.in. następujący sprzęt i produkty wyposażenia:

- meble bankietowe i konferencyjne (stoły i krzesła), podesty, parkiety składane, platformy

składane, mównice konferencyjne, parawany, bary ruchome, pomocniki kelnerskie, wózki

recepcyjne bagażowe, transportowe i serwisowe dla służby pięter, kelnerów i zaplecza

kuchennego);

- bufety ruchome do potraw zimnych, ciepłych i mieszane (zimne i ciepłe);

- piece elektryczne i gazowe do pieczenia ziemniaków – modele klasyczne i nowoczesne;

- sprzęt zaplecza kuchni (kotły warzelne, trzony kuchenne, frytownice, piece konwekcyjne,

piece piekarnicze, patelnie uchylne, grille, kostkarki do lodu, ekspresy do kawy);

- porcelanę stołową i żaroodporną, ceramikę oraz szkło gastronomiczne;

- sprzęt wyposażenia bufetów śniadaniowych, obiadowo-lunch'owych oraz cateringu;

- korpusową zastawę stołową (półmiski, tace, sosjerki, jarzyniarki, rawierki, świeczniki);

- sztućce ze stali nierdzewnej i posrebrzane;

- podgrzewacze do potraw/chafing dish'e;
- sprzęt wyposażenia barmanów (kostkarki, shaker’y, blendery, miarki, wyciskarki do soków),

- sprzęt zaplecza kuchennego (płyty indukcyjne, garnki, patelnie, pojemniki, noże, akcesoria

kucharskie);

- najwyższej jakości bieliznę stołową (serwetki, obrusy, nakładki, moltony, skirtingi) i

pościelową.

 

Dostawy z firmy CAUSA HORECA cieszą się uznaniem i zainteresowaniem prestiżowych hoteli: Marriott, Hyatt Regency, Hilton, Sheraton, Radisson, Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis na terenie całego kraju i zagranicą a także wśród szerokej gamy krajowych prywatnych hoteli i restauracji.


„Szeroki krąg naszych klientów potwierdza, iż oferowany przez nas najwyższej jakości asortyment jest dostępny nie tylko dla wysokiej kategorii hoteli i restauracji lecz także dla standardowych jednostek ho-re-ca na terenie całego kraju albowiem wyznajemy starą kupiecką zasadę iż każdy klient jest dla nas najważniejszy”

- powiedział Wojciech Baliszewski, dyrektor CAUSA HORECA sp. z o.o.

 

Prezentacja Firmy : http://www.abchotelu.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=20&sobi2Id=113&Itemid=110

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *