Hotele Diament dla OFF Festivalu

Przez trzy dni Hotele Diament gościły gwiazdy i organizatorów jednego z najważniejszych letnich wydarzeń muzycznych – OFF Festivalu w Katowicach. Zadbano nie tylko o komfortowy odpoczynek artystów, ale także o ich wrażenia smakowe. Specjalnie skomponowane menu przygotował dział Catering & Events Hoteli Diament, który obsługiwał również strefę gastronomiczną festiwalu.


Artyści wraz z organizatorami zatrzymali się w trzech hotelach należących do sieci – w Park Hotelu Diament Katowice, Hotelu Diament Katowice oraz Hotelu Diament Zabrze. O wyborze Hoteli Diament zdecydowała atrakcyjna oferta noclegowa i gastronomiczna oraz dogodna lokalizacja, która pozwalała na szybkie przemieszczanie się między hotelami a Doliną Trzech Stawów, w której odbył się festiwal. Pokoje hotelowe zostały dostosowane do zróżnicowanych wymagań i oczekiwań artystów, takich jak świeże kwiaty, odpowiednia aranżacja wnętrza czy dodatkowe wyposażenie. Wydłużono też pracę restauracji, które oferowały swą gościnność przez całą dobę. Dużym atutem hoteli okazało się dotychczasowe doświadczenie w obsłudze imprez wielkiego formatu – koncertów, wydarzeń sportowych czy kongresów. Świadczenie usług dla tak dużego festiwalu o światowej sławie to dla Hoteli Diament kolejny sprawdzian możliwości organizacyjnych zakończony sukcesem.

Słowa uznania od organizatorów i gwiazd OFF’a usłyszał także rozwijający się prężnie dział Hoteli Diament - Catering & Events, który zadbał o każdy, najmniejszy szczegół przygotowanego cateringu. W specjalnie skomponowanym menu znalazły się zróżnicowane potrawy kuchni międzynarodowej z akcentami regionalnymi, dzięki czemu zagraniczni artyści mogli spróbować także tradycyjnych, polskich potraw. Catering & Events znalazł się ponadto wśród grona firm obsługujących strefę gastronomiczną festiwalu, gdzie zaprezentował swój najnowszy sprzęt – mobilną, ekologiczną grillo-wędzarnię. Dzięki dużej przepustowości oraz możliwości przewiezienia w dowolne miejsce, grill bardzo dobrze sprawdził się podczas imprezy zyskując wśród festiwalowiczów tysiące zadowolonych


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *