Półrocze INTERFERII zakończone zyskiem

Pierwsze półrocze br. dla INTERFERII to czas wytężonej pracy w związku z inwestycjami podejmowanymi w Świeradowie Zdroju, Kołobrzegu i Ustroniu Morskim. Mimo prowadzonych licznych prac remontowo – modernizacyjnych Spółka zamknęła ten okres zyskiem w wysokości 476 tys. złotych.

 

Pomimo trudnej sytuacji rynkowej oraz podejmowanych licznych inwestycji Spółka INTERFERIE utrzymała stabilność finansową. Na koniec czerwca 2012 r. przychody ze sprzedaży wynosiły: 16 507 tys. zł w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego: 18 387 tys. zł. Spadek przychodów związany był przede wszystkim z prowadzoną inwestycją w Hotelu w Świeradowie Zdroju, a co za tym idzie, niższą frekwencją gości w obiekcie.

 

- Obecnie wszystkie podstawowe parametry finansowe utrzymują się na bezpiecznym poziomie, pozwalając na kontynuację rozwoju poszczególnych biznesów prowadzonych w ramach Spółki INTERFERIE. Wynik netto, mimo szeroko zakrojonych prac inwestycyjnych, zamknął się na poziomie 476 tys. złotych. Pozwala nam to kontynuować rozpoczęte prace i planować dalszy rozwój poszczególnych linii biznesowych, prowadzonych w ramach Spółki  – mówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.