Copernicus w Toruniu

Jesienią w Toruniu otwarte ma zostać Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe Copernicus ze 157 pokojami, centrum SPA & Wellness i pięcioma salami konferencyjnymi. 4-gwiazdkowy kompleks powstaje nad Wisłą w miejscu dawnego kąpieliska Wodnik. Obecnie trwają prace nad aranżacją wnętrz.

W ofercie hotelu znajdzie się między innymi strefa SP A z centrum fitness, saunami, siłownią i dwoma basenami. Jeden z nich, o powierzchni 300 mkw. powstaje na świeżym powietrzu. Drugi, tej samej wielkości, znajdzie się w szklanej hali o powierzchni 670 mkw. Największa sala konferencyjna w kompleksie będzie miała powierzchnię 470 mkw., z możliwością podziału na sześć mniejszych. W ramach centrum konferencyjnego hotel będzie dysponował również czterema mniejszymi salami konferencyjnym. – Dodatkowo będziemy mogli wykorzystać 25 tys. mkw. w plenerze – mówi Magdalena Hoffmann, dyrektor hotelu. Inwestorem hotelu jest spółka L&P z Bydgoszczy należąca do biznesmena Leszka Piekuta. Projekt przygotowała Pracownia CKK Architekci z

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *