Nowy hotel w Warszawie

W Warszawie uruchomiony został 3-gwiazdkowy hotel Czerniewski z 44 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi na 350 osób. Hotel zlokalizowany jest przy ul. Jutrzenki we Włochach. Czerniewski znajduje się w pobliżu Alei Jerozolimskich, cztery kilometry od lotniska na Okęciu i liczy głównie na obsługę gości biznesowych oraz konferencyjnych. Przygotował dla nich dwie sale konferencyjno-bankietowe o powierzchni 220 i 280 mkw. Część restauracyjna o pow. 250 mkw. ze 130-metrowym tarasem oferuje na razie catering i śniadania, a pełną parą wystartować ma po wakacjach. Hotel dysponuje też parkingiem na 44 samochody. Cena pokoju 2-osobowego w dni powszednie wynosi 200 zł bez śniadania i 250 zł ze śniadaniem, parking bezpłatny. Inwestorem hotelu jest Piotr Czerniewski, przedsiębiorca działający w branży


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowy hotel w Warszawie

  1. Zalecam ostrożność. Przedsiębiorca wycofuje się z zawartych umów na organizację konferencji. Opis obieku jako *** hotel nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Właciciel nawet nie złozył wniosku o kategoryzację obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *