Rylik ambasadorką Marine Hotel

5-gwiazdkowy Marine Hotel z Kołobrzegu nawiązał współpracę z najbardziej znaną kołobrzeżanką, wielokrotną mistrzynią świata w kickboxingu i boksie zawodowym Agnieszką Rylik, która została ambasadorką hotelu.

 


Była sportsmenka, która obecnie jest dziennikarką sportową, a także prezenterką telewizyjną odwiedziła Marine Hotel przy okazji realizowania programu o centrach pobytowych na Euro 2012 (hotel na swoją bazę wybrali piłkarze Danii). Tak narodził sie pomysł nawiązania współpracy. Agnieszka Rylik, postrzegana jako osoba dynamiczna, a jednocześnie bardzo naturalna i sexy ma podkreślać wizerunek modnego nadmorskiego hotelu. – Marine Hotel to wyjątkowe miejsce, więc tym bardziej cieszę się, że to właśnie pani Agnieszka została jego ambasadorka. Na początek zaplanowaliśmy kampanię billboardową w kluczowych dla nas miastach, planujemy też kolejne działania z wykorzystaniem wizerunku mistrzyni – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowej Invest, inwestora Marine

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *