Hotele Diament z Fundacją Iskierka

Przez trzy dni SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń w Beskidach gościł najmłodszych podopiecznych Fundacji Iskierka, działającej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Czas spędzony w górach wypełniony był zabawą, terapią i edukacją. Idea wydarzenia była prosta – pozwolić dzieciom i ich rodzicom zapomnieć o chorobie i trudach codzienności.

 

 

Organizatorzy przygotowali dla uczestników spotkania wiele atrakcji, m.in. zajęcia ruchowe w hotelowym basenie, zabawę na ściankach wspinaczkowych oraz zwiedzanie z przewodnikiem okolic Ustronia. Zadbano także o zajęcia terapeutyczne, podczas których podopieczni Iskierki wzięli udział m.in. w warsztatach arteterapii – leczenia przez sztukę. Nie zabrakło elementów edukacyjnych związanych ze zdrowym odżywianiem. Główną atrakcją spotkania było wspólne gotowanie z Szefem Kuchni hotelowej restauracji Atmosfera oraz gościem specjalnym – Krasnalem Pikselem (aktor Maciej Gąsiorek) z programu TVP 1 Budzik, który wspólnie z dziećmi przygotował dla wszystkich kolację. Wybór miejsca na spotkanie nie był przypadkowy. W 2011 roku SP A & Wellness Hotel Diament Ustroń zdobył pierwszą nagrodę w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie dla najlepszego hotelu na wypoczynek i wakacje z rodziną. Andrzej Kłapyta, wiceprezes spółki Hotele Diament S.A. nie ma wątpliwości, że warto angażować się w przedsięwzięcia, jak te organizowane przez Iskierkę. – To niezwykle ważne, aby w codziennej działalności biznesowej pamiętać także o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy. Zaangażowanie w akcje charytatywne to jeden z elementów strategii naszej spółki, który pozwala na zrównoważony rozwój z myślą o społeczeństwie. Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu podopieczni Iskierki mogli spędzić beztroskie chwile ze swoimi rodzicami Andrzej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *