Debiut nowego portalu rezerwacyjnego – www.hoteleispa.pl

Hoteleispa.pl to nowy, internetowy serwis rezerwacji hoteli, oparty na najlepszym systemie rezerwacyjnym na Polskim Rynku – hotele.pl i przygotowany we współpracy z eTravel SA. Twórcy serwisu skupili się na stworzeniu dla swoich użytkowników intuicyjnego środowiska, gdzie w prosty i czytelny sposób będzie można przeczytać opinie dotyczące wybranych obiektów, zapoznać się z ofertą oraz dokonać rezerwacji. Poza głowną funkcjonalnością rezerwacyjną, portal oferuje sekcje tematyczne poświęcone hotelom: spa, nad morzem, w górach, nad jeziorami oraz obiektom konferencyjnym. Dzięki podziałowi tematycznemu, klienci będą mogli porównać ze sobą oferty i wybrać te, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. A to wszystko w najlepszych cenach w internecie. www.hoteleispa.pl oferuje również niespotykane wcześniej możliwości promocyjne i reklamowe dla hoteli. Sekcje: hotel miesiąca, polecane hotele, hity cenowe oraz oferty specjalne pozwolą na odpowiednie zaprezentowanie oferty każdego hotelu i przedstawienie jej wybranej grupie docelowej. Właścicielem i administratorem www.hoteleispa.pl jest firma PN Biz-­‐Net, działająca na podstawie umowy z operatorem rezerwacji eTravel S.A. Płatności za rezerwacje dokonywane za pomocą karty kredytowej oraz e-­‐ przelewów są obsługiwane i zabezpieczane przez eCard S.A

 

„Partnerem zarządzającym w Biz Net jest Przemysław Niżnik, były dyrektor generalny m.in. hoteli Mrongovia w Mrągowie i  Kasprowy w Zakopanem, a ostatnio dyrektor zarządzający w krakowskiej firmie deweloperskiej Salwator”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.