B&B Hotels w szeregach Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

B&B Hotels Polska dołączyła do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. To kolejny ważny krok w budowaniu rozpoznawalności sieci na polskim rynku.

Decyzja o przyłączeniu do organizacji branżowej związana jest z dynamicznym rozwojem spółki w Polsce. Dołączenie do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego umożliwi jej aktywne uczestniczenie w tworzeniu i opiniowaniu regulacji prawnych odnoszących się do funkcjonowania całego sektora hotelarskiego.

Przynależność do Izby to przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń oraz udziału w kształtowaniu lokalnego hotelarstwa – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska. Cieszymy się, że jesteśmy jej pełnoprawnymi członkami i mamy nadzieję, że nasze międzynarodowe know-how będzie dużym wsparciem dla działań na rzecz rozwoju rynku hotelarskiego w Polsce – dodaje Beatrice Bouchet.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zrzesza obecnie 120 hoteli. Jej cele statusowe to m.in. działalność promocyjna na rzecz członków, organizacja spotkań integracyjnych dla branży czy też certyfikowanie produktów oraz usług. IGHP współpracuje również z Konfederacją HOTREC, co pozwala jej na bieżące monitorowanie prawa Unii Europejskiej i jego skutków dla branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce. Jednym z ostatnich przedsięwzięć Izby jest powołanie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, która podejmuje działania na rzecz obniżenia opłat związanych z akceptacją kart płatniczych.

Cieszymy się z przystąpienia do naszej Izby B&B Hotels - dynamicznie rozwijającej się w Europie sieci, która dostrzegła duże szanse rozwoju w Polsce - mówi Krzysztof Wojtkiewicz, Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Marka ta jest nowym produktem na rynku hotelowym w naszym kraju, gwarantującym bardzo dobrą obsługę za stosunkowo niską cenę. Wprowadzając wysokie standardy w segmencie nowoczesnych hoteli ekonomicznych na poziomie dwóch gwiazdek, bardzo szybko znalazła ona uznanie wśród gości korzystających z już otwartych obiektów w Toruniu i Warszawie – podsumowuje Krzysztof Wojtkiewicz.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.