Hotel wziął Wioskę Żeglarską

Portem żeglarskim w Mikołajkach oraz trzema położonymi na jego terenie lokalami gastronomicznymi zarządza od połowy roku powołana specjalnie w tym celu spółka Amax związana kapitałowo i organizacyjnie z działającym od kilku lat w Perle Mazur trzygwiazdkowym hotelem Amax.

Od jesieni ub. r. Amax zarządza również położoną w centrum Mikołajek restauracją Sielawa oraz znajdującymi się w tym samym budynku 23 luksusowymi apartamentami, które niegdyś należały do firmy dewelopera Rudolfa Skowrońskiego.
W planach spółki na najbliższy okres jest zwiększenie liczby apartamentów i ich kategoryzacja w standardzie dwóch gwiazdek oraz zwiększenie liczby miejsc cumowniczych dla jachtów w mikołajskim porcie i urządzenie "zimowiska" dla jednostek pływających w hangarach nad Jeziorem Tałty położonych na terenie byłych zakładów Stolbud Mikołajki.
Hotel Amax należący do spółki zajmującej się m.in. produkcją obuwia posiada 72 miejsca noclegowe w 22 pokojach. Baza noclegowa Mikołajek obejmuje cztery hotele o standardzie trzech gwiazdek, dwa o standardzie jednej i dwu gwiazdek oraz 15 innych obiektów noclegowych o łącznej liczbie ponad 900 pokoi i 2,7 tys. łóżek. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *