Pierwszy ibis Styles

Pierwszy hotel marki ibis Styles otworzy Grupa Hotelowa Orbis, jeszcze w tym roku w Redzie k/ Gdyni. Tym samym powiększy swoją sieć o kolejne 110 pokoi. To pierwszy ibis Styles (d. all seasons) w Polsce i pierwszy ibis, który funkcjonował będzie we franczyzie.

 

Orbis SA, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała umowę franczyzy na 3-gwiazdkowy hotel w Redzie koło Gdyni. Franczyzobiorcą jest właściciel hotelu firma Hotel Wasko Sp.k. Obiekt zostanie włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles i będzie pierwszym hotelem tej marki działającym w Polsce. Ibis Styles Gdynia Reda zachowa dotychczasowy profil hotelu biznesowo-turystycznego, dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

 

Ibis Styles Gdynia Reda ma 110 pokoi, cztery sale konferencyjne o pow. 1,1 tys. m2, restaurację i bar. Marka ibis Styles obok ibis i ibis Budget należy do rodziny megamarki ibis. Jako jedyna z nich jest marką „konwersyjną”, czyli mogą wchodzić pod nią różne obiekty, także już działające (podobnie jak marka Mercure). Każdy hotel jest inny, ale wszystkie oferują tę samą jakość, a w cenę pokoju wliczone są m.in. śniadania w formie bufetu, WiFi, napoje oraz prasa. Obecnie w 15 krajach działa 181 hoteli tej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.