Nowe oblicze Warszawianki Wellness & SPA

Zakończyła się wielka przebudowa Centrum Kongresowego Warszawianka Hotel Wellness & SPA, należącego do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts.

 

Inwestycja realizowana była od 2009 roku i podzielona na III etapy. Ostatnim była budowa Centrun Kongresowego na tysiąc osób. Od lipca 2009 roku trwały prace nad pierwszym etapem rozbudowy, jakim była ekskluzywna restauracja Yacht Club. Do dyspozycji gości oddana została w czerwcu 2010 roku. Na parterze znajduje się teraz ekskluzywna sala bankietowa o pow. 500 m², a na każdym z poziomów rozległe tarasy z widokiem na Zalew Zegrzyński i przystań jachtową. II etap prac stanowiła rozbudowa części hotelowej. Efektem są 73 klimatyzowane pokoje hotelowe oraz sześć kameralnych sal konferencyjnych i Apartament Prezydencki.

 

Największym i ostatnim etapem była budowa nowoczesnego Centrum Kongresowego. Kompleks został połączony z istniejącym hotelem. W nowo powstałej części znajdują się m.in.: sala konferencyjnobankietowa o powierzchni 1 tys. m² oraz 48 pokoi DeLuxe. Obecnie hotel oferuje 288 pokoi. Nowa inwestycja pomyślana została w kontekście jak najpełniejszego wykorzystania światła naturalnego (np. funkcjonalnie wzbogacone tarasy). W wyniku rozbudowy przed nowym Centrum Kongresowym powstało 200 dodatkowych miejsc


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.