O obiektach zabytkowych w Krasickim

W dniach 14-15 listopada w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się pierwsza konferencji z cyklu „Odbudowa dziedzictwa narodowego: inwestowanie w obiekty zabytkowe i ich adaptacja”. „Hotelarz” jest patronem tej konferencji.

Projekt powstał w odpowiedzi na sugestie i pytania właścicieli odbudowanych nieruchomości, jak i potencjalnych nabywców, architektów i przedstawicieli kultury oraz wyspecjalizowanej turystyki. Tematyka dotyczy odbudowy nieruchomości o znaczeniu historycznym, a także ich przystosowania i wykorzystania współcześnie. Partnerem konferencji są hotel Krasicki i Grupa LANDESKRONE, której prezesem jest Jan Lubomirski-Lanckoroński. Tematem spotkań będą odzyskane i odbudowane nieruchomości historyczne (pałace, zamki, etc.), jak i obiekty (dzielnice) postindustrialne, lecz jednocześnie zabytkowe. Konferencja służy wymianie doświadczeń i nawiązaniu nowych kontaktów w zakresie pozyskania, finansowania, przepisów prawnych, odbudowy


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *