Kolejne cztery gwiazdki dla Hoteli Diament

Polska sieć hotelarska - Hotele Diament - wzbogaciła się o kolejny czterogwiazdkowy obiekt. Hotel Diament Plaza Katowice zmienił nie tylko standard, ale i nazwę.  Butikowy obiekt mieszczący się w ścisłym centrum Katowic jest już piątym hotelem o kategorii czterech gwiazdek należącym do sieci.

 

Rekategoryzacja hotelu to wynik modernizacji i udoskonalenia jego infrastruktury. W nowocześnie urządzonych pokojach znalazły się zestawy wypoczynkowe, telewizory LCD, biurka do pracy, mini bary, zestawy powitalne w postaci kawy i herbaty oraz klimatyzacja. Design w całym hotelu nawiązuje do zabytkowej kamienicy, w której się mieści, jak i  industrialnego charakteru stolicy Górnego Śląska. W trosce o komfortowy wypoczynek hotel wprowadził także dodatkowe udogodnienia, między innymi usługę room service z autorskim menu Szefa Kuchni.

- Cenimy komfort i jak najlepsze samopoczucie naszych Gości. Dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe wyposażenie, które pozwala na wypoczynek i pracę jednocześnie – podkreśla Urszula Domagała, dyrektor Hotelu Diament Plaza Katowice. Wygodne biurka, bezprzewodowy Internet oraz meble sprzyjające relaksowi to jedynie namiastka tego, co proponujemy. Zmieniliśmy także design pokoi, który wraz z zabytkowymi elementami hotelu tworzy ciekawe połączenie. Otrzymanie kolejnej gwiazdki to dla nas potwierdzenie wysokiego standardu, który zapewniamy na co dzień odwiedzającym nas Gościom - dodaje.

Hotel Diament Plaza Katowice to butikowy hotel, usytuowany w ścisłym centrum Katowic. Jest doskonałym miejscem zarówno na podróż służbową, jak i weekendowy wypoczynek. Na gości czekają 43 komfortowe, klimatyzowane pokoje o wysokim standardzie. W hotelu znajdują się także 4 sale szkoleniowe, Restauracja Romantyczna oraz Winiarnia Pod Aniołami, gdzie w wyborze win doradza Mistrz Polski Sommelierów – Grzegorz Marzec.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *