Hotele PPH&R wyróżnione

Dwa hotele należące do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts – Medical SPA Unitral z Mielna oraz Zamek Ryn, znalazły się w gronie obiektów, rekomendowanych przez firmę Holiday Check – europejskiego lidera w dziedzinie opinii o hotelach.


Potwierdzeniem otrzymania wyróżnienia są certyfikaty HOLIDAYCHECK QUALITY SELECTION 2012. Wyróżnienia w plebiscycie przyznawane są na podstawie opinii użytkowników portalu HolidayCheck.pl, a nagrody otrzymują wyłącznie te hotele, którym użytkownicy portalu przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali, a wskaźnik rekomendacji wyniósł co najmniej 75% przy co najmniej 10 opiniach pochodzących z ostatnich 2 lat. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, iż opinie przyznawane są przez samych Gości, zadowolonych z pobytu w danym hotelu.

Hotel Unitral Medical SPA położony jest nad morzem, w samym centrum Mielna i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w tej części wybrzeża. Gościnność, serdeczna atmosfera, bogata oferta zabiegów SPA, a także rehabilitacyjnych i sportowych, okraszona wyśmienitą kuchnią – to wszystko sprawia, że hotel ten jest idealnym miejscem na wypoczynek. Obiekt słynie szczególnie z kompleksowego centrum SPA&Wellness, oferującego m.in. SPA w „Klimacie Morza Martwego”.

Hotel Zamek Ryn to krzyżacka twierdza, zaadaptowana na Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe, położona w malowniczej scenerii nad miasteczkiem Ryn, pomiędzy dwom jeziorami: Ołów i Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Obiekt oferuje 161 pokoi, nawiązujących wystrojem do architektury zamku. Usytuowane są one w czterech skrzydłach zabytkowej budowli, z których każda nosi historyczną nazwę: komturskie, rycerskie, myśliwskie i więzienne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.