IdeaESOK od Mc Comp w Średzkim Parku Wodnym obsługiwał Olimpijczyków

Park wodny w Środzie Śląskiej jest najnowszym obiektem rekreacyjnym na mapie dolnego śląska. Słynnych sportowców w roli pierwszych gości obsługiwał IdeaESOK – Elektroniczny System Obsługi od Mc Comp. Architekci rozwiązania z Mc Comp S.A. wyposażyli obiekt w imponujące nagłośnienie, nowoczesną instalację przeciwpożarową oraz monitoring.
IdeaESOK jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla dużych obiektów rekreacyjno-sportowych. Jako jedyny dostarczany jest wraz z niezbędnymi systemami bezpieczeństwa.

Uruchomiony w Środzie Śląskiej IdeaESOK jest wszechstronnym, wydajnym i szybkim rozwiązaniem służącym do zarządzania każdym obiektem sportowym. W kompleksowy sposób obsługuje proces obsługi Klienta: prowadzi sprzedaż, kontroluje ruch gości w obiekcie i wykorzystanie dostępnych urządzeń, informuje obsługę o krytycznych zdarzeniach. Współpraca funkcji zarządzania obsługą klienta, audiowizualnych i bezpieczeństwa to doskonałośćMc Comp, dostępna w standardzie. Obsługa Olimpijczyków oraz Paraolimpijczyków była jednym z pierwszych zadań IdeaESOK w średzkim parku wodnym, teraz przed nim lata komfortowego eksploatowania.

Pływalnię w Środzie Śląskiej obserwują kamery zamontowane w różnych zakamarkach na zewnątrz i w środku obiektu. Dźwięk słyszany jest pod i nad wodą, przenosi go blisko 90 głośników. Zaprojektowana dla obiektu sieć LANto 2 kilometry ultraszybkiej transmisji danych. Dwa baseny, sauny, hydromasaże i zjeżdżalnie monitorowane są na bieżąco a ich stan wyświetlany w serwisie informacyjnym. Innowacyjny IdeaESOK dzięki swojej wielozadaniowości skraca czas obsługi i eliminuje nadużycia pozwalając zwiększać przychody.

IdeESOK jest najczęściej wybieranym specjalistycznym i kompletnym produktem od Mc Comp dla nowopowstających obiektów rekreacyjno-sportowych z sukcesem obsługującym kilkadziesiąt instalacji w Polsce. IdeaESOK to pełne wsparcie kluczowych procesów biznesowych, na które stać nawet oszczędnych.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.