Dobry Hotel Różany Gaj

Grupa hotelowa Dobry Hotel zarządza siódmym obiektem – Różany Gaj w Gdyni, który należy do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dawny hotel Antracyt, który pod nową nazwą rusza w listopadzie, dysponuje 39 pokojami, salą konferencyjną na 60 osób oraz zapleczem rekreacyjnym z basenem. 

Węglowa spółka chciała kilkukrotnie sprzedać ten położony w najdroższej lokalizacji w Gdyni − na zboczu Kamiennej Góry obiekt, jednak mimo obniżenia ceny w 2009 roku do 11 mln zł nie było chętnych. JSW postanowiła więc zainwestować w niego i przerobić go na obiekt wyższej kategorii nawiązujący do przedwojennych tradycji. Budynek postawiony został w 1929 roku i przed wojną działał tu luksusowy pensjonat Różany Gaj. Przebudowany w latach 70., od 1990 roku zaczął przyjmować gości jako 2-gwiazdkowy hotel Antracyt. Hotel zamknięto w 2008 roku i gruntownie odremontowano, pozostawiając tylko jego zmodernizowaną bryłę i wyposażając w najnowsze rozwiązania technologiczne i proekologiczne. Obok hotelu przygotowano ogród z mini placem zabaw. Operatorem hotelu została grupa Dobry Hotel, do której należą trzy hotele w Trójmieście działające od niedawna pod marką Best Western: Arkon Park i Bonum w Gdańsku oraz Villa Aqua w Sopocie, a ponadto do Dobrego Hotelu należą także otwarty niedawno Grand Cru w Gdańsku, Villa Sedan w Sopocie i Unicus w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *