Kolejne cztery gwiazdki w sieci Diament

Hotel Diament Katowice podwyższył kategorię do czterech gwiazdek i zmienił nazwę na Diament Plaza. To już piąty hotel należący do polskiej sieć hotelarskiej – Hotele Diament, składającej się z ośmiu obiektów, głównie w woj. śląskim, który działa w standardzie 4-gwiazdkowym. Rekategoryzacja hotelu to wynik modernizacji i udoskonalenia jego infrastruktury.


W nowocześnie urządzonych pokojach znalazły się zestawy wypoczynkowe, telewizory LCD, biurka do pracy, mini bary, zestawy powitalne w postaci kawy i herbaty oraz klimatyzacja. Design w całym hotelu nawiązuje do zabytkowej kamienicy, w której się mieści, jak i industrialnego charakteru stolicy Górnego Śląska. Hotel wprowadził także dodatkowe udogodnienia, m.in. usługę room service z autorskim menu szefa kuchni. – Wygodne biurka, bezprzewodowy internet oraz meble sprzyjające relaksowi to jedynie namiastka tego, co proponujemy. Zmieniliśmy także design pokoi, który wraz z zabytkowymi elementami hotelu tworzy ciekawe połączenie. Otrzymanie kolejnej gwiazdki to dla nas potwierdzenie wysokiego standardu, który zapewniamy na co dzień odwiedzającym nas gościom – podkreśla Urszula Domagała, dyrektor hotelu Diament Plaza Katowice. Hotel usytuowany w ścisłym centrum Katowic, oferuje 43 pokoje o wysokim standardzie, cztery sale szkoleniowe, restaurację Romantyczną oraz winiarnię Pod Aniołami, gdzie w wyborze win doradza Mistrz Polski Sommelierów – Grzegorz Marzec. Hotel w Katowicach to już czwarty obiekt sieci, który podwyższył swoją kategorię z trzech do czterech gwiazdek w ostatnich kilkunastu miesiącach. Latem ubiegłego roku hotel w Gliwicach zmienił nazwę na Diament Plaza, a zimą hotele we Wrocławiu i drugi obiekt w Katowicach zaczęły funkcjonować pod nazwą Park Hotel Diament. Pierwszym hotelem 4-gwiazdkowym w sieci był uruchomiony w grudniu 2010 roku SPA & Wellness Diament


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *