Czyste buty w hotelu

Eleganckiego człowieka poznaje się po butach. Dlatego hotele, szczególnie te nastawione na gości biznesowych i konferencyjnych, nie mogą obejść się bez urządzeń do czyszczenia obuwia. Ale muszą to być maszyny, które rzeczywiście czyszczą i polerują, a nie rozmazują brud.
Maszyny czyszcząco-polerujące obuwie kojarzyły się do niedawna głównie z hotelami wyższych kategorii. Jednak coraz częściej pojawiają się też w obiektach 3-, a nawet 2-gwiazdkowych, choćby dlatego, że pozwalają one zabezpieczyć hotel przed wnoszeniem brudu, piachu czy błota, a na rynku dostępnych jest wiele modeli maszyn wykonanych z różnego rodzaju materiałów (aluminium, stali nierdzewnej, drewna), które cenowo można dopasować do możliwości różnych obiektów. Takie udogodnienie stosunkowo niewielkim kosztem podnosi prestiż obiektu i stwarza wrażenie ekskluzywności.

 

Ile maszyn w hotelu…

Najlepsze urządzenia mają szczotki do czyszczenia obuwia z prawdziwego końskiego włosia i z wełny antystatycznej. Takie maszyny muszą pasować designem, kolorem i materiałem wykończeniowym do wnętrza, w którym mają stanąć, a wybór na rynku jest duży: od nowoczesnych [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Wiktor Kołakowski

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.