Targi INVEST-HOTEL Potwierdzają Mocną Pozycję

Hotelarsko-gastronomicznie, czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

W tym roku Targi INVEST-HOTEL odbyły się w towarzystwie Targów POLAGRA GASTRO tworząc tym samym największe wydarzenie branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. Międzynarodowe Targi Poznańskie poprzez połączenie dwóch światów: hotelarstwa i gastronomii, zapewniło hotelarzom i restauratorom odpowiednią platformę komunikacji, informacji oraz wymiany doświadczeń i pomysłów.

Hotel w dotyku

Absolutnym hitem Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL było stoisko Konsorcjum KRAK, które przedstawiło tzw. hotel w dotyku, czyli przykładowe rozwiązania różnych części hotelu w jednej przestrzeni.

Targi w Poznaniu miejscem dobrych interesów

Wystawcy Targów INVEST-HOTEL są najlepszymi ambasadorami tego wydarzenia:Dwie godziny po rozpoczęciu targów miałem już pięciu klientów, większy ruch niż się spodziewaliśmy,interesujący klienci, zebrane kontakty, myślimy, że przyniosą owoce,koszt wzięcia udziału w targach zdecydowanie się zwraca,pod względem organizacyjnym bardzo dobrze, jesteśmy kilka razy z rzędu na tych targach i będziemy się wystawiać. A zatem do zobaczenia w przyszłym roku!

Zobacz całą relację z targów -> http://www.investhotel.pl/pl/

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *