Zmiany na stanowiskach w Grupie Hotelowej Orbis

Grupa Hotelowa Orbis  wspiera i umożliwia rozwój pracowników na każdym  szczeblu ich kariery. Trzech pracowników awansowało na wyższe stanowiska w firmie.

 


Tomasz Zubek w latach 2002 – 2007 pełnił obowiązki kierownika ds. kluczowych klientów w Grupie Hotelowej Orbis. W kolejnych latach pracował w strukturach hoteli Holiday Inn Warszawa Józefów i Radisson Blu Centrum w Warszawie. Po pięciu latach przerwy, w pierwszym kwartale 2012 roku, Tomasz Zubek powrócił do Grupy Hotelowej Orbis awansując na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży Franczyzy.


Michał Bienias rozpoczął pracę w Grupie Hotelowej Orbis w 2010 roku od stanowiska Regional Key Account Managera w Krakowie. Przez prawie dwa lata odpowiedzialny był za rozwój sprzedaży w segmencie korporacyjnym oraz Mice na terenie południowej Polski, by później objąć stanowisko National Key Account Managera w centralnym biurze sprzedaży w Warszawie. Łącząc nowe obowiązki z rozpoczętym w Accor Hungary Academy programem studiów Talent Development Program odpowiedzialny był za zarządzanie sprzedażą oraz współpracą z n

ajwiększymi przedstawicielami branż IT, Consulting oraz FMCG w Polsce. Po siedmiu miesiącach we wrześniu br. Michał Bienias objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży w hotelu Novotel Warszawa Centrum.


Również we wrześniu br. do zespołu odpowiedzialnego za revenue management dołączył Wojciech Wiklański jako Kierownik Zarządzania Przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget. W Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął swoją karierę w roku 1990 od stanowiska recepcjonisty w hotelu Orbis Cracovia, gdzie do 2008 roku obejmował kolejne, coraz wyższe stanowiska. W 2011 roku ukończył program studiów Top Talent i  został Kierownikiem ds. Zarządzania Przychodami w hotelu Novotel Kraków Centrum.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *