Accor wkracza do Bangladeszu

W listopadzie br. Accor ogłosił wejście na 17. z kolei rynek w regionie Azji i Pacyfiku. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firma   powiększa sieć w południowych krajach tego kontynentu. Accor otworzy dwa hotele - Novotel Dhaka Gulshan Avenue  w stolicy Bangladeszu i Novotel Chittagong w drugim, co do wielkości mieście kraju.

Obiekty zaoferują gościom łącznie ponad 350 pokoi. Nowe inwestycje potwierdzają ciągłą ekspansję Grupy Accor w jednym z najistotniejszych dla niej regionów.

W listopadzie br. Accor ogłosił wejście na 17. z kolei rynek w regionie Azji i Pacyfiku. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firma powiększa sieć w południowych krajach tego kontynentu. Accor otworzy dwa hotele - Novotel Dhaka Gulshan Avenue
w stolicy Bangladeszu i Novotel Chittagong w drugim, co do wielkości mieście kraju.
Obiekty
zaoferują gościom łącznie ponad 350 pokoi. Nowe inwestycje potwierdzają ciągłą ekspansję Grupy Accor w jednym z najistotniejszych dla niej regionów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *