BEST WESTERN Kraków Old Town po raz drugi z rzędu wygrał nagrodę BEST HOTEL AWARD 2012

Best Western Kraków Old Town powtórzył sukces z ubiegłego roku i został doceniony przez gości jako najlepszy hotel 1-3***w Krakowie. Była to druga edycja Nagród Best Hotel Award 2012 na najlepsze polskie hotele organizowana przez portal rezerwuje.pl.

Hotel Best Western Kraków Old Town charakteryzuje się znakomitą lokalizacją w samym Centrum Starego Miasta oraz bardzo wysoką jakością obsługi. Zapewnia doskonałe warunki do pracy jak i wypoczynku. Znany jest również z nowego skrzydła Hotelu o nazwie JAZZ, które swoim unikalnym wystrojem i oświetleniem zachwyca nawet najbardziej wymagających gości.

Pielęgnujemy tradycyjną krakowską gościnność wzbogacając ją o światowe standardy sieci BEST WESTERN - to chyba jest klucz do naszego sukcesu wyjaśnia Magdalena Sypień-Maślanka manager ds. sprzedaży i marketingu RT Hotels S.A. - firmy zarządzającej Hotelem BW Kraków Old Town

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *