Oficjalne otwarcie Holiday Inn Express Warsaw Airport

W Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport należącego do renomowanej sieci hoteli Holiday Inn.


Polish Hotel Company uroczyście otworzył pierwszy w Warszawie hotel sieci Holiday Inn Express. Nowopowstały obiekt hotelowy, oferujący 124 komfortowe pokoje, jest pierwszym z 17 hoteli, które spółka zamierza wybudować w Polsce w ramach partnerskiej współpracy ze światowym gigantem w branży hotelarskiej, koncernem InterContinental Hotels Group.

Hotel położony jest przy ulicy Poleczki 31 w Warszawie, zaledwie cztery minuty od lotniska im. Fryderyka Chopina. Dzięki bezpośredniemu łączu z lotniskiem hotel zapewnia gościom szczegółową
i aktualną informację o planowanych lotach
oraz bezpłatny transport autobusowy na lotnisko. Usytuowanie hotelu w Poleczki Business Park, dużym kompleksie biurowym położonym pomiędzy Okęciem a ulicą Puławską - jednym z głównych połączeń w Warszawie, prowadzącym do Mokotów Business Park oraz centrum miasta, czyni go idealnym dla osób pracujących oraz spędzających
w stolicy wolny czas z rodziną lub przyjaciółmi. Warszawski Holiday Inn Express, podobnie jak wszystkie hotele tej marki na świecie, oferuje gościom wszystko to, czego osoby podróżujące potrzebują, niezależnie od celu podróży. To przede wszystkim miła i profesjonalna obsługa, bezpłatny i nielimitowany Internet oraz gwarancja spokoju i wypoczynku w pokojach o wysokim standardzie.

Gospodarzem uroczystości był Miguel Martins, dyrektor generalny Polish Hotel Company. Wśród gości przybyli m.in. pan Peter Vermeer vice-prezes InterContinental Hotels Group, przedstawiciele Ambasady Portugalii, a także licznie zgromadzeni partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele instytucji wspierających rozwój projektu i wspolpracujace z hotelem, m.in. banki, firmy budowlane, biura podróży, klienci firmowi, dostawcy.

Holiday Inn Express to sieć złożona z ponad 2 tysięcy hoteli na całym świecie. Obecnie 451 z nich jest w trakcie budowy.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *