Nowi dyrektorzy Campanile w Lublinie i Krakowie

Do zespołu Louvre Hotels Group w Polsce dołączyli Joanna Kostecka, która została dyrektorem hotelu Campanile w Lublinie i Jan Błoński, nowy dyrektor Campanile Kraków.

 

Joanna Kostecka jest pracownikiem Louvre Hotels Group od początku 2008. Pracowała najpierw w hotelu Campanile w Łodzi jako asystent dyrekcji. We wrześniu 2011 roku objęła to samo stanowisko w hotelu grupy Kyriad w Dunkierce we Francji, gdzie przez ponad rok zdobywała doświadczenie w zarządzaniu hotelem. Jest absolwentką Geografii Turystyki i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim i polsko-francuskich studiów Zarządzania typu MBA na Uniwersytecie Łódzkim przy współpracy z Uniwersytetem w Lyonie. Jan Błoński, pracuje w branży hotelarskiej i gastronomicznej od 10 lat. Posiada doświadczenie w procesie otwierania i restrukturyzacji obiektów hotelowych i gastronomicznych w Polsce i na Bliskim Wschodzie. Przed dołączeniem do zespołu Louvre Hotels Group w Polsce pracował jako manager operacyjny dla sieci ZR Hotele i Restauracje w Krakowie oraz jako dyrektor generalny hotelu Tarnovia w Tarnowie. Absolwent Romanistyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *