Nagrody Eurobuild Awards 2012

6 grudnia na uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton już po raz trzeci ogłoszono wyniki nagród Eurobuild Awards. Laureatów nagród w 34 kategoriach wyłoniło jury składające się ze 187 specjalistów w branży nieruchomości. „Hotelarz” był patronem tego wydarzenia, a wśród zwycięzców znaleźli się m.in. hotel POZIOM 511 i Colliers Polska.

 

 

Na wydarzenie poprowadzone przez Ewę Andrzejewską, redaktor naczelną miesięcznika „Eurobuild CEE” oraz Huberta Urbańskiego przybyli wszyscy czołowi przedstawiciele branży budownictwa i nieruchomości. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach okazali się m.in.: Ghelamco Poland, Echo Investment, Colliers International, Bank Pekao, Salans, Skanska, KPMG, Hochtief Facility Management, Erbud, Jeronimo Martins Polska (Fresh Focus), Jones Lang LaSalle, Prologis, Poziom 511 Design Hotel & SPA jako nowy hotel Roku, Dom Development. Specjalną nagrodą za wyjątkowe osiągnięcia życiowe uhonorowany został biznesmen i rajdowiec, twórca Echo Investment – Michał Sołowow. Po raz pierwszy w tym roku nagrodzono najlepszą firmę deweloperską oraz budowlaną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (wygrały Erbud i Echo Investment), a także najlepszą transakcję inwestycyjną w Europie Środkowo- Wschodniej (sprzedaż centrum handlowego Manufaktura w Łodzi). Za Nowy Biurowiec Roku jury uznało Senatora w Warszawie, a za Nową Galerią Handlową – Outlet Park


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *