Marriott International ogłasza plany na najbliższe lata

Do końca roku sieć Marriott International otworzy dziesiąty hotel w Turcji w mieście Izmir, na wybrzeżu Morza Egejskiego. 110-pokojowy hotel będzie pierwszym obiektem należącym do sieci Marriott w Izmirze i piątym Renaissance w kraju.

 

Dodatkowo Marriott podpisał umowę franchisingu z SHEPI SNC na pierwszy AC Hotel by Marriott we Francji. Po otwarciu w 2014 r., 166-pokojowy AC Hotel Paris Maillot będzie czternastym hotelem Marriottu we Francji, a trzecim AC Hotel by Marriott we Francji. AC Hotel by Marriott to nowa marka w portfolio Marriott International wprowadzona rok temu z połączenia z hiszpańską siecią AC Hotels posiadającą hotele w miejscowościach turystycznych.

 

Sieć ujawniła także plany otwarcia nowych hoteli marki Autograph Collection w Europie, kolejnego nowego brandu w portfolio Marriotta, wprowadzonego rok – dwa lata temu. Marka w Portugali zadebiutuje 72-pokojowym hotelem Fontecruz w Lizbonie, w północnej Francji powstaną dwa nowe hotele Autograph Collection: 78-pokojowy Hotel De Bourgtheroulde w Rouen i 72-pokojowy Hotel L’Hermitage Gantois w Lille. Budynki obu hoteli sięgają XV wieku. Autograph Collection to pomysł Marriotta na nową markę, grupującą niezależne obiekty hotelowe w historycznych miejscach, zamkach, pałacach i dworach, które świadczyłyby nową jakość w hotelarstwie. Mają łączyć indywidualny, luksusowy styl boutiquowy z jakością usług hoteli z najwyższej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *