Podwójny jubileusz

Z okazji podwójnego jubileuszu wydawanych przez PWS ProMedia czasopism: 45-lecia magazynu Hotelarz i 15-lecia miesięcznika Rynek Turystyczny, w piątek 21 września miał miejsce uroczysty bankiet

Zorganizowaną w warszawskiej siedzibie wydawnictwa galę zaszczyciło ponad stu gości reprezentujących branżę turystyczną i hotelarską. Znaleźli się wśród nich właściciele i menedżerowie obiektów noclegowych i biur turystycznych, sieci hotelarskich, przedstawiciele firm pracujących dla obu branż- producenci i dostawcy wyposażenia i usług oraz najważniejszych organizacji branżowych. Miłymi akcentami, wśród wielu atrakcji imprezy, było wręczenie Złotego Pióra Tadeuszowi Tulibackiemu, który z Hotelarzem jest związany od roku 1963 oraz przyznanie obu czasopismom dyplomów uznania przez Radę Krajową Izb Turystyki oraz przez Biuro Konferencji i Doradztwa Turystyki Biznesowej MEETINGS MANAGEMENT.

Goście wzięli też udział m.in. w losowaniu kilku atrakcyjnych pobytów weekendowych w hotelu Amax w Mikołajkach, w Hotelu Zamek Ryn oraz Dworku nad Łąkami w Kiermusach. Jak podczas każdej imprezy organizowanej na 14 piętrze stojącego opodal Portu Praskiego biurowca, z którego roztacza się urzekający widok na lewobrzeżną Warszawę, największym wzięciem nie cieszyły się jednak ani serwowane przysmaki, ani wyjątkowo dostatnio zaopatrzony bar, ani przygrywająca do tańca muzyka, ale wieczorna panorama stolicy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *