Aparthotel Zdrojowej Invest w Szklarskiej Porębie

21 grudnia rozpoczął działalność kolejny obiekt hotelarski sieci Zdrojowa Invest Cristal Resort Szklarska Poręba z 61 apartamentami mieszkalnymi. To czwarty obiekt w portfolio Zdrojowej i pierwszy poza Kołobrzegiem. Kolejne inwestycje spółka realizuje m.in. w Ustroniu Morskim i Świnoujściu, wszystkie w systemie condo.

Jeszcze przed otwarciem 80 proc. apartamentów zostało sprzedanych, gwarantując swoim właścicielom, według deklaracji Zdrojowej, przyszłe dochody w wysokości od 7 proc. rocznie w górę. Cristal Resort Szklarska Poręba to, w założeniach projektowych, harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z otaczającą naturą i tradycją. Ciepło drewna ze szlachetnych gatunków drzew i chłód naturalnych kamieni mają łączyć go z naturą za oknem. Widok na panoramę Karkonoszy rozpościerający się z większości (w części również na słynną Szrenicę) z 61 apartamentów z aneksami kuchennymi, akcentami folklorystycznymi, mogą się okazać ciekawą ofertą dla spragnionych kontaktu z naturą. Sąsiedztwo wyciągów narciarskich, ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych, w tym nad słynny wodospad Szklarki, w połączeniu z wypożyczalnią rowerów, kijków do Nordic Walking oraz narciarnia na terenie ośrodka, to tylko niektóre z atrakcji dla spragnionych aktywnego wypoczynku. W restauracji skosztować można zarówno prostych jak i wysublimowanych dań będących połączeniem kuchni regionalnej z nowoczesną. W strefie rekreacyjnej znajdują się: basen, sauna, łaźnia parowa oraz ogród zimowy z leżakami, a zewnętrzne jacuzzi z widokiem na Karkonosze i gabinety oferujące pełen zestaw zabiegów kosmetycznych i rytuałów pielęgnacyjnych. Cristal Palace posiada też salę wielofunkcyjną na ok. 60 osób na szkolenie lub prezentacje. Dla najmłodszych stworzono plac i kącik zabaw, podgrzewacze, krzesełka, przewijaki, łóżeczka, wanienki oraz Menu Małych Mistrzów.

Zdrojowa Invest to rodzinny holding hotelarski specjalizujący się w inwestycjach typu condo. Zbudował już Sand Hotel, Marine Hotel i Ultra Marine w Kołobrzegu oraz prowadzi kolejne inwestycje w Ustroniu Morskim (Boulevard) i Świnoujściu (Baltic Park Molo), gdzie planuje otworzyć w latach 2016-18 duży kompleks apartamentowo-hotelowy z 500-600 pokojami. Zdrojowa Invest jest grupą odpowiedzialną społecznie, troszczącą się o rozwój sztuki i środowisko w ramach odpowiedniego programu Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *